VDI.ro

Apartament 3 camere zona Guliver

Craiova, Brazda lui Novac

243.000 EUR

Apartament 3 camere zona Guliver

location_on Craiova, Brazda lui Novac, Dolj

243.000 EUR
2.480 EUR/mp
ID: VDI633.1210583 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 23 vizualizări
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 1
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 2
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 3
Apartament 3 camere zona Guliver - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 98 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1990 home 105 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Brazda lui Novac, intr-un imobil construit in anul 1990 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata utila de 98 mp. ID intern: TRI84.

Detalii proprietate

ID anunț VDI633.1210583
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 98 mp
Suprafață construită 105 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1990
Preț/mp 2.480 EUR/mp

location_on Localizare

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 243.000 €
73.000 € 355.000 €
Medie zonă:145.652 €