VDI.ro

Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert

Ploiesti, Albert

166.900 EUR

Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert

location_on Ploiesti, Albert, Prahova

166.900 EUR
2.318 EUR/mp
ID: VDI410.1217654 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 29 vizualizări
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 1
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 2
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 3
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 4
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 5
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 6
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 7
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 8
Apartament 3 camere/2bai in cartier Albert - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 72 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 2021 home 82 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane. de lux, confort 1A, decomandat, 2 bai, 2 balcoane. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 72 mp plus balcon de 9.70 mp intr-un bloc de locuinte cu structura P+3E construit in anul 2021. Are finisaje si dotari ca: usi interioare MDF incalzire in pardoseala, rulou termoizolant din aluminiu tamplarie PVC Salamander 92 mm cu geam tripan dublu-laminat centrala termice proprie, aparat de aer conditionat in fiecare camera.Se vinde complet mobilat si utilat cu mobilier bucatarie (plita pe gaz cuptor electric, hota, frigider, masina de spalat vase, masina de spalat rufe, aparate aer conditionat si corpuri de iluminat. Optional loc de parcare -8000 euro.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1217654
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 72 mp
Suprafață construită 82 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2021
Preț/mp 2.318 EUR/mp

location_on Localizare

Albert, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)