VDI.ro

4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence

Bucuresti, Sisesti

260.000 EUR

4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence

location_on Bucuresti, Sisesti, Bucuresti Ilfov

260.000 EUR
3.171 EUR/mp
ID: VDI644.1228379 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 14 vizualizări
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 1
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 2
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 3
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 4
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 5
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 6
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 7
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 8
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 9
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 10
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 11
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 12
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 13
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 14
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 15
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 16
4 Camere | Sector 1 | Sisesti | Boutique Residence - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 82 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2021 home 82 mp constr.

Descriere

4 Camere | CHATEAU BLANC Londra | Sise#537;ti | 82 MP | Boutique Residence
Apartament exclusivist cu 4 camere, situat icirc;n cadrul proiectului boutique CHATEAU BLANC, icirc;n zona de nord a Bucure#537;tiului ndash; Sise#537;ti, pe Strada Verbinelor nr. 16. Proprietatea bdquo;Londra icirc;mbin#259; elegan#539;a arhitecturii neoclasice cu finisaje premium #537;i un concept modern, icirc;ntr-un imobil construit icirc;n 2021, cu doar 2 apartamente pe nivel.
bull; Apartament tematic bdquo;Londrabull; Suprafa#539;#259; util#259;: 82 MPbull; Etaj 1 din 4bull; Imobil finalizat icirc;n 2021bull; Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;bull; Central#259; proprie Immergasbull; Clas#259; energetic#259; Abull; Lift premium IFMAbull; Videointerfon color Electra cu acces pe cartel#259;bull; Structur#259; Radier General din beton armat C25/30
Finisaje #537;i dot#259;ri premium:bull; Pl#259;ci ceramice XXL Delta Studio cu finisaj marmur#259;bull; Parchet triplu-stratificat optimizat pentru icirc;nc#259;lzirea icirc;n pardoseal#259;bull; B#259;i complet echipate cu obiecte sanitare premiumbull; Du#537; tip rainshower / cad#259;bull; Oglinzi LED cu sistem de dezaburirebull; U#537;#259; de intrare din lemn de Meranti albbull; Macirc;nere bronz Roccoco #537;i vitralii decorativebull; Cas#259; a sc#259;rii cu design clasic, fier forjat aurit #537;i mahon masiv
Localizare excelent#259;:bull; 5 minute pacirc;n#259; la Metrou Str#259;ule#537;tibull; 1 minut pacirc;n#259; la sta#539;ia STBbull; Acces rapid c#259;tre Mall B#259;neasa #537;i IKEAbull; Mega Image, Kaufland, Lidl #537;i Pepco icirc;n proximitatebull; Aproape de Parcul Mogo#537;oaiabull; Gr#259;dini#539;e #537;i #537;coli icirc;n apropiere
CHATEAU BLANC este un proiect dedicat celor care icirc;#537;i doresc mai mult decacirc;t un apartament standard mdash; o locuin#539;#259; cu identitate, rafinament #537;i construc#539;ie solid#259;.
Pre#539;: 260.000 EUR
Pentru detalii suplimentare #537;i programarea unei vizion#259;ri, ne pute#539;i contacta telefonic.

Detalii proprietate

ID anunț VDI644.1228379
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 82 mp
Suprafață construită 82 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2021
Preț/mp 3.171 EUR/mp

location_on Localizare

Sisesti, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)