VDI.ro

Apartament 4 camere Triaj, Brasov

Brasov, Craiter

137.000 EUR

Apartament 4 camere Triaj, Brasov

location_on Brasov, Craiter, Brasov

137.000 EUR
1.691 EUR/mp
ID: VDI518.1228095 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 14 ore în urmă | 25 vizualizări
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 1
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 2
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 3
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 4
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 5
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 6
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 7
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 8
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 9
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 10
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 11
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 12
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 13
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 14
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 15
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 16
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 17
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 18
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 19
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 20
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - foto 21
1 / 21
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 81 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 1990 home 87 mp constr.

Descriere

Decent Real Estate v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament cu vedere panoramica de 4 camere decomandat, situat icirc;n zona Triaj, amplasat la etajul 8/8 al unui imobil #537;i avacirc;nd o suprafa#539;#259; util#259; de 81 mp, cu balcoanele incluse. Locuin#539;a beneficiaz#259; de vedere pe dou#259; p#259;r#539;i, cu orientare sud-est #537;i sud-vest, oferind lumin#259; natural#259; pe tot parcursul zilei. Compartimentarea este practic#259; , apartamentul dispunacirc;nd de living open-space cu buc#259;t#259;ria si 3 dormitoare.In apartament se gasesc 2 aparate de aer condi#539;ionat, avand si 2 locuri de parcare. Centrala termic#259; a fost schimbat#259; icirc;n urm#259; cu 2 ani, moment icirc;n care au fost icirc;nlocuite #537;i 5 calorifere. Proprietatea se poate achizi#539;iona icirc;n dou#259; variante: complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, cu tot mobilierul inclus, la pre#539;ul de 140.000 euro, sau nemobilat#259;, la pre#539;ul de 137.000 euro, caz icirc;n care r#259;macirc;n mobilierul din baie #537;i buc#259;t#259;rie, din aceasta urmacirc;nd a fi retras#259; doar ma#537;ina de sp#259;lat. ID intern: X34T51392.La Decent Real Estate, suntem dedicati sa oferim servicii imobiliare complete, de la consultanta si tranzactii imobiliare, la reprezentare icirc;n vacirc;nzare si cumparare, evaluari de proprietati, managementul investitiilor si asistenta juridica de specialitate. Cu o experienta solida de 16 ani pe piata imobiliara, ne-am specializat pe segmente de piata, cartiere si zone specifice, astfel icirc;ncacirc;t sa identificam rapid si precis nevoile tale unice. Icirc;ntelegem ca fiecare client este diferit, iar atentia noastra pentru detalii si abordarea personalizata ne permit si icirc;ti oferim cele mai bune solutii. La Decent Real Estate, te ajutam sa descoperi nu doar o proprietate, ci locul pe care sa-l numesti bdquo;acasa.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1228095
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 81 mp
Suprafață construită 87 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1990
Preț/mp 1.691 EUR/mp

location_on Localizare

Craiter, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 137.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €