VDI.ro

Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George E...

Livezeni, Livezeni

89.500 EUR

Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade

location_on Livezeni, Livezeni, Mures

89.500 EUR
1.789 EUR/mp
ID: VDI308.1221333 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 32 vizualizări
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 1
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 2
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 3
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 4
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 5
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 6
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 7
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 8
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 9
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 10
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 11
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 12
Apartamente noi in Livezeni la 500 de m de Spitalul George Emil Palade - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2025 home 60 mp constr.

Descriere

Star Galaxy Imobiliare vinde apartamente intr-un ansamblu rezidential Exclusivist din Localitatea Livezeni, situat la doar 3-4 minute de viitorul Spital Universitar UMFST.
Suntem incantati sa anuntam de vanzarea ultimelor 3 apartamente, care se predau finisate la cheie cu TVA INCLUS DE 21%
Acest ansamblu reprezinta o investitie excelenta, atat pentru locuinta, cat si pentru inchiriere, avand in vedere apropierea de Spitalul Universitar.

Detalii Ansamblu Rezidential:
Localizare: - Livezeni, in apropiere de Targu Mures
- Numar total de apartamente: 20 din care 3 valabile

Tipuri de apartamente disponibile:
- 51 mp utili + balcon 6 mp - 89500 euro - TVA 21% INCLUS
- 54 mp utili + balcon 7 mp - 93500 euro - TVA 21% INCLUS
Dotari:
- Parcare privata pentru fiecare apartament
- Acces securizat cu bariera la intrarea in parcare
- Sistem de supraveghere cu camere
- Centrala proprie pentru fiecare apartament, un avantaj important
- Incalzire in Pardoseala

Beneficii ale Ansamblului Rezidential:
- Design modern si finisaje de calitate
- Apartamente spatioase si luminoase, cu posibilitati de personalizare
- Locuri de parcare alocate pentru fiecare apartament la pretul de 5500 euro TVA INCLUS 21%

Detalii Predare:
Data predarii: La data semnarii contractului

Nu ratati sansa de a deveni proprietar in acest ansamblu rezidential de exceptie!
Contactati-ne pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare

Detalii proprietate

ID anunț VDI308.1221333
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 1.789 EUR/mp

location_on Localizare

Livezeni, Livezeni, Mures (localizare aproximativă)