VDI.ro

Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov

Brasov, Craiter

104.900 EUR

Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov

location_on Brasov, Craiter, Brasov

104.900 EUR
1.943 EUR/mp
ID: VDI28.1216197 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 9 vizualizări
Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov - foto 1
Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov - foto 2
Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov - foto 3
Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov - foto 4
Bloc nou, decomandat, etaj 1, Brasov - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 home 65 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare.
Apartament cu 2 camere, o suprafata de 54mp utili + 11.36mp balcon pe colt.
Este nou, este situat la etajul 1 din 7 si are o compartimentare open-space living cu bucatarie (36.6mp) hol, dormitor (12.6mp) si o baie generoasa (4.8mp)
Blocul este izolat exterior cu vata bazaltica, termopane 3 foi de sticla cu 7 camere, usa metalica antiefractie, video-interfon.
Orientare S-V. Ansamblul este armonios, ingrijit si foarte bine construit.
Structura apartamentelor este din caramida.
Detalii, fotografii suplimentare si alte variante similare exclusive:
www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1216197
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 7
Preț/mp 1.943 EUR/mp

location_on Localizare

Craiter, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 104.900 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.203 €