VDI.ro

City Point | Apartament 2Cam. LUX | Mobilat&utilat

Bucuresti, Aviatiei

185.000 EUR

City Point | Apartament 2Cam. LUX | Mobilat&utilat

location_on Bucuresti, Aviatiei, Bucuresti Ilfov

185.000 EUR
3.854 EUR/mp
ID: VDI354.1218380 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 23 vizualizări
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 1
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 2
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 3
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 4
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 5
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 6
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 7
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 8
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 9
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 10
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 11
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 12
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 13
City Point | Apartament 2Cam.  LUX | Mobilat&utilat - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 2016 home 56 mp constr.

Descriere

MTK Real Estate are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in ansamblul City Point, unul dintre complexurile cele mai exclusiviste din zona Aviatiei.Apartamentul este situat la etajul 7/8, este compus dintr-un living spatios, bucatarie deschisa, dormitor cu dressing, o baie cu cada, hol de acces cu dressing si un balcon mobilat. Terasa este placata cu gresie antiderapanta portelanata.Nivelul de calitate premium al materialelor folosite, atentia deosebita la detalii si finisaje, luminozitatea extraordinara data de spatiile vitrate mari, spatiul generos, compartimentarea inteligenta, garantia unei constructii sigure, toate acestea te vor face sa fii mandru de casa ta. Complexul dispune de paza 24 din 24, are acces securizat in incinta si toate apartmentele dispun de videointerfon.Complexul City Point are o amplasare excelenta, in apropierea Parcului Herastrau, fiind o oaza de verdeata si relaxare si oferind totodata acces rapid la punctele cheie ale CapitaleiIn apropiere de locuintele complexului se afla statia de metrou Aurel Vlaicu, piscine, terenuri sportive si sali de fitness, de asemenea regasim multiple restaurante, magazine si supermarketuri: Metro Cash amp; Carry, Carrefour, Kaufland, Ikea, Promenada amp; Baneasa Mall, functioneaza gradinite si scoli.
*Comision: Standard
Acest imobil nu este exact ceea ce cauti?Putem gasi o alternativa potrivita pentru tine.