VDI.ro

Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp

Iasi, Copou

129.900 EUR

Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp

location_on Iasi, Copou, Iasi

129.900 EUR
2.706 EUR/mp
ID: VDI636.1207428 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 10 vizualizări
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 1
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 2
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 3
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 4
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 5
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 6
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 7
Copou - Liceul Ibraileanu apartament 1 camera 48 mp - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2020 home 48 mp constr.

Descriere

Apartament 1 camer#259; decomandat ndash; Copou, zon#259; premium
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 1 camer#259;, decomandat, cu o suprafa#539;#259; generoas#259; de 48 mp, situat icirc;ntr-un bloc nou din zona Copou, una dintre cele mai c#259;utate zone din Ia#537;i.
Imobilul este amplasat excelent, icirc;n apropiere de Liceul bdquo;Garabet Ibr#259;ileanu, la doar 7-8 minute de mers pe jos de UAIC #537;i la aproximativ 300 m de Gr#259;dina Copou ndash; ideal atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.
Apartamentul este situat la etaj intermediar #537;i dispune de balcon tip teras#259;, oferind un plus de confort #537;i spa#539;iu.
Dot#259;ri #537;i finisaje premium:
icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; + central#259; termic#259; proprie termostat ambiental icirc;n fiecare camer#259; aer condi#539;ionat Daikin tacirc;mpl#259;rie PVC cu 3 racirc;nduri de sticl#259; u#537;i interioare din lemn masiv instala#539;ie electric#259; SchneiderBlocul este construit pe cadre, cu pere#539;i din c#259;r#259;mid#259; #537;i este izolat termic cu vat#259; bazaltic#259;, oferind eficien#539;#259; energetic#259; #537;i confort sporit.
Pre#539;: 129.900 euro

Detalii proprietate

ID anunț VDI636.1207428
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 48 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2020
Preț/mp 2.706 EUR/mp

location_on Localizare

Copou, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)