VDI.ro

Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat

Bucuresti, Armeneasca

800.000 EUR

Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat

location_on Bucuresti, Armeneasca, Bucuresti Ilfov

800.000 EUR
4.706 EUR/mp
ID: VDI662.1227574 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 37 vizualizări
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 1
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 2
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 3
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 4
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 5
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 6
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 7
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 8
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 9
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 10
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 11
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 12
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 13
Apartament de vanzare cu 5 camere, imobil consolidat - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 170 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1934 home 185 mp constr.

Descriere

Apartament de vaznare in zona Armeneasca ndash; Pretabil pentru activitate de birouri, notariat, cabinet avocatura Suprafata utila: 170 mp Compartimentare: 5 camere + 2 bai Etaj 1/3 Renovat in 2021, intr-un bloc consolidatAcest spatiu generos este ideal pentru activitati de birou, notariat sau cabinet de avocatura, situat intr-o zona centrala si accesibila.
ID proprietate: TET0019762
Contacteaza-ne pentru mai multe detalii si vizionare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1227574
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 170 mp
Suprafață construită 185 mp
Camere 5
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 1934
Preț/mp 4.706 EUR/mp

location_on Localizare

Armeneasca, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)