VDI.ro

Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola

Iasi, Granit

125.000 EUR

Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola

location_on Iasi, Granit, Iasi

125.000 EUR
2.551 EUR/mp
ID: VDI628.1210807 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 27 vizualizări
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 1
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 2
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 3
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 4
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 5
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 6
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 7
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 8
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 9
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 10
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 11
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 12
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 13
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 14
Apartament Iasi 2 camere decomandat Bld Socola - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 49 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1987 home 59 mp constr.

Descriere

Apartament de vanzare cu 2 camere situat in Iasi- Bld. Socola, in apropiere de Jumbo.
Imobilul este situat la etajul 4/7, decomandat, cu o suprafata totala de 59 mp.
Compartimentare: un hol, un living, un dormitor, o bucatarie inchisa, o baie si un balcon generos de 9 mp .
Dotari: apartamentul este renovat, schimbat gresie, faianta, parchet, obiecte sanite in baie, tamplarie PVC, usa de la intrare din metal, interfon, centrala termica.
Apartamentul se preda mobilat si utilat!
Pozitionare ideala, langa scolile in apropiere, magazinele ( LIDL, Palas Mall, Dedeman, etc.), benzinarie, Jumbo, locuri de joaca pentru copii, parcuri.
Statie de autobuz si tramvai in imediata apropiere catre cartierele orasului :tatarasi, Galata, Pacurari, Valea Lupului, REdiu, Copou, Centru, Alexandru cel Bun, Nicolina, Cug, Miroslava, Pod Ros, Bucium, Frumoasa.

Detalii proprietate

ID anunț VDI628.1210807
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 49 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 7
An construcție 1987
Preț/mp 2.551 EUR/mp

location_on Localizare

Granit, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 125.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.447 €