VDI.ro

Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat

Popesti-Leordeni, Fermei

98.900 EUR

Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

98.900 EUR
1.978 EUR/mp
ID: VDI643.1231830 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 1
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 2
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 3
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 4
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 5
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 6
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 7
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 8
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | Mobilat - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2022 home 50 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere tip studio de vanzare - Zona Metrou Berceni
Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere tip studio, situat intr-un imobil nou construit in anul 2022, prevazut cu lift. Proprietatea este amplasata la etajul 5 din 5 si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie.
Apartamentul are o suprafata utila de 50.3 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata.
Detalii proprietate:
Suprafata utila: 50 mp Etaj 5 din 5 Bloc construit in 2022 Lift Complet mobilat si utilat Compartimentare moderna tip studio Finisaje moderne Luminos si bine compartimentat Disponibil imediatLocalizarea este excelenta, cu acces rapid catre multiple facilitati:
Carrefour si sala de fitness la aproximativ 2 minute de mers pe jos Metrou Berceni si statiile STB 125, 438, 475 la aproximativ 10 minute Auchan, sala de fitness si magazin Sinsay la aproximativ 6 minuteApartamentul reprezinta o alegere excelenta pentru cei care cauta confort, accesibilitate si o locuinta moderna gata de mutare.
Pret: 98.900 euro
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati. Alexandra Babanescu 0783.002.568

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1231830
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 50 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2022
Preț/mp 1.978 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 98.900 €
44.950 € 265.000 €
Medie zonă:110.227 €