VDI.ro

Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul

Brasov, Tractorul

189.000 EUR

Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

189.000 EUR
2.487 EUR/mp
ID: VDI379.1219874 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 3 zile în urmă | 10 vizualizări
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 1
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 2
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 3
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 4
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 5
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 6
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 7
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 8
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 9
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 10
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 11
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 12
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 13
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 14
Penthouse de 2.5 camere zona Tractorul - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 76 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2025 home 136 mp constr.

Descriere

ID : 6397REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un penthouse de 3 camere in zona Coresi Tractorul . Imobilul este situat la etajul 3/3 intr-o zona de blocuri cu un regim de inaltime mic , dispune de o terasa generoasa de 60 mp cu privelisti impresionante spre munti . Proprietatea decomandata este impartita intr-un hol spatios de intrare ,un dormitor , un spatiu de birou , o baie , living room open space cu bucataria , terasa cu doua iesiri. Blocul are un design de exceptie , oferind o oaza de comfort in mijlocul orasului. In aceiasi cladire se mai afla la vanzare alte doua penthouse-uri asemanatoare , ultimele imobile la vanzare din complex. Intabularea va vea loc cel tarziu in luna iunie. Pretul este cu TVA inclus , usor negociabil , se poate achizitiona separat un loc de parcare suprateran cu pretul de 10900 euro.COMISION : 0Bine Ati Venit Acasa!

Detalii proprietate

ID anunț VDI379.1219874
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 76 mp
Suprafață construită 136 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 2.487 EUR/mp

location_on Localizare

Tractorul, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)