VDI.ro

RECO Casa la curte comuna

Oradea, Tineretului

74.500 EUR

RECO Casa la curte comuna

location_on Oradea, Tineretului, Bihor

74.500 EUR
2.403 EUR/mp
ID: VDI316.1229309 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 14 ore în urmă | 26 vizualizări
RECO Casa la curte comuna - foto 1
RECO Casa la curte comuna - foto 2
RECO Casa la curte comuna - foto 3
RECO Casa la curte comuna - foto 4
RECO Casa la curte comuna - foto 5
RECO Casa la curte comuna - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 31 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2006 home 38 mp constr.

Descriere

Apartament tip casuta la curte comuna ndash; zona Piata Tineretului (ID:5045)
RECO Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cochet tip casuta, situat intr-o zona centrala, foarte aproape de Piata Tineretului. Imobilul este dispus pe parter si mansarda, avand acces printr-o curte comuna curata si linistita.
Compartimentare:
Parter: bucatarie utilata si zona de living/loc de luat masa Mansarda: dormitor si baieDetalii si dotari:
Se vinde complet mobilat si utilat Incalzire prin centrala electrica si calorifere Constructie din caramida, izolata, finalizata in 2006 Apartament compact, confortabil si bine compartimentatProprietatea este potrivita pentru tineri, cupluri, locuinta de vacanta sau investitie, fiind amplasata la doar cateva minute de principalele puncte de interes ale orasului.
Pret: 75.500 euro negociabil
Pentru detalii si programarea unei vizionari:0376.443.700
ID intern: 5045

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229309
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 31 mp
Suprafață construită 38 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
An construcție 2006
Preț/mp 2.403 EUR/mp

location_on Localizare

Tineretului, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 74.500 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.448 €