VDI.ro

RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orienta...

Oradea, Rogerius

95.500 EUR

RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

95.500 EUR
1.421 EUR/mp
ID: VDI316.1231491 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 2 ore în urmă
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 1
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 2
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 3
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 4
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 5
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 6
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 7
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 8
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 9
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 10
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 11
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 12
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 13
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 14
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 15
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 16
RECO Apartament 3 camere Rogerius – luminos, dubla orientare - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 67 mp bathtub 2 băi layers Et. 4 calendar_today 1987 home 84 mp constr.

Descriere

RECO Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE:
#DM149 Apartament cu 3 camere decomandate, dubla orientare si 2 balcoane ndash; Rogerius
Va prezentam un apartament spatios si bine compartimentat, situat in cartierul Rogerius, pe strada Corneliu Coposu, la etajul 4 din 4,intr-un bloc cu acoperis.
Locuinta beneficiaza de dubla orientare, oferind lumina naturala pe tot parcursul zilei si un plus de confort pentru intreaga familie.
Suprafata construita: 84 mpSuprafata utila: 67,19 mp + 2 balcoane
Compartimentare:
antreu spatios bucatarie cu debara 3 camere decomandate 2 balcoane baie cu vana baie de serviciuApartamentul tip R este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, fiind situat intr-o zona apreciata, aproape de magazine, scoli, mijloace de transport si alte puncte de interes.
Beneficii:
compartimentare practica dubla orientare camere luminoase 2 balcoane zona buna si accesibilaPret: 95500 EURO
Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari:Tel: 0376 443 700
ID: 5579

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1231491
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 67 mp
Suprafață construită 84 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1987
Preț/mp 1.421 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 95.500 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.192 €