VDI.ro

Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp

Oradea, Ultracentral

168.000 EUR

Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp

location_on Oradea, Ultracentral, Bihor

168.000 EUR
1.714 EUR/mp
ID: VDI316.1231551 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 6 vizualizări
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 1
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 2
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 3
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 4
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 5
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 6
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 7
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 8
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 9
Reco Apartament in Oradea Ultracentral 98 mp - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 98 mp bathtub 2 băi layers Et. 4 calendar_today 1982 home 123 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, confort 2, situat in cartierul Ultracentral, intr-un imobil construit in anul 1982. Locuinta este disponibila la etajul 4 din 7 si are o suprafata utila de 98 mp.
Apartamentul beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane, oferind un spatiu generos, comparabil cu cel al unui penthouse. Privelistea spectaculoasa asupra orasului adauga un plus de valoare acestei proprietati. Este dotat cu toate utilitatile necesare, iar mobilierul este din lemn masiv, asigurand un ambient elegant si durabil.
ID intern: 4539
Telefon: 0376 443 700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1231551
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 98 mp
Suprafață construită 123 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 4
An construcție 1982
Preț/mp 1.714 EUR/mp

location_on Localizare

Ultracentral, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 168.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:104.307 €