VDI.ro

Uzina2, Brasov

Brasov, Uzina 2

76.000 EUR

Uzina2, Brasov

location_on Brasov, Uzina 2, Brasov

76.000 EUR
1.357 EUR/mp
ID: VDI28.1217118 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
Uzina2,  Brasov - foto 1
Uzina2,  Brasov - foto 2
Uzina2,  Brasov - foto 3
Uzina2,  Brasov - foto 4
Uzina2,  Brasov - foto 5
Uzina2,  Brasov - foto 6
Uzina2,  Brasov - foto 7
Uzina2,  Brasov - foto 8
Uzina2,  Brasov - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 56 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1980 home 58 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% +tva
Apartament 2 camere,
decomandat,
56 mp utili,
centrala, termopane, u#537;#259; metalic#259; noua,
balcon 4.5 mp,
bloc izolat exterior,
2 beciuri
parcare lacirc;ng#259; bloc.
Detalii si fotografii suplimentare si alte variante similiare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1217118
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 56 mp
Suprafață construită 58 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.357 EUR/mp

location_on Localizare

Uzina 2, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 76.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €