VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Cluj-Napoca

Filtre

Toate cartierele expand_more
Niciun cartier găsit
auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 4 camere de vânzare în Cluj-Napoca — Manastur

16 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Vanzare apartament 4 camere decomandat Manastur zona Flora, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
239.000 EUR
photo_camera 10

Vanzare apartament 4 camere decomandat Manastur zona Flora, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot82 mp layersEt. 8 calendar_today1984
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere modern in Manastur- zona Cinema Dacia - Cluj-Napoca
Vânzare
199.000 EUR
photo_camera 16

Vanzare apartament 4 camere modern in Manastur- zona Cinema Dacia

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub1 baie square_foot65 mp layersEt. 3 calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere zona Flora Manastur, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
210.000 EUR
photo_camera 17

Vanzare apartament 4 camere zona Flora Manastur, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot78 mp layersEt. 1 calendar_today1982
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere decomandate modern in Manastur- zona Arinilor, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
235.000 EUR
photo_camera 5

Vanzare apartament 4 camere decomandate modern in Manastur- zona Arinilor, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot93 mp layersEt. parter calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere decomandate 110 mp in Manastur- zona USAMV - Cluj-Napoca
Vânzare
300.000 EUR
photo_camera 14

Vanzare apartament 4 camere decomandate 110 mp in Manastur- zona USAMV

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot110 mp layersEt. 4 calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere decomandate 96 mp in Manastur- zona Big Belly Calea Manastur - Cluj-Napoca
Vânzare
265.000 EUR
photo_camera 11

Vanzare apartament 4 camere decomandate 96 mp in Manastur- zona Big Belly Calea Manastur

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot96 mp layersEt. 4 calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere confort sporit Gradini Manastur, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
265.000 EUR
photo_camera 10

Vanzare apartament 4 camere confort sporit Gradini Manastur, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot100 mp layersEt. 4 calendar_today1981
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vânzare
189.500 EUR
photo_camera 7

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot76 mp layersEt. 8 calendar_today1984
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere decomandat Manastur zona Piata Ion Mester, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
235.000 EUR
photo_camera 8

Vanzare apartament 4 camere decomandat Manastur zona Piata Ion Mester, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot78 mp layersEt. 5 calendar_today1985
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 5 camere Manastur Calvaria, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
230.000 EUR
photo_camera 7

Vanzare apartament 5 camere Manastur Calvaria, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot95 mp layersEt. 9 calendar_today1985
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere decomandate in Manastur- zona Petrom - Cluj-Napoca
Vânzare
228.000 EUR
photo_camera 14

Vanzare apartament 4 camere decomandate in Manastur- zona Petrom

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot79 mp layersEt. 1 calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere in Manastur- zona Academia de Muzica - Cluj-Napoca
Vânzare
230.000 EUR
photo_camera 8

Vanzare apartament 4 camere in Manastur- zona Academia de Muzica

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot81 mp layersEt. 3 calendar_today1990
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vânzare
196.000 EUR
photo_camera 8

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot80 mp layersEt. 4 calendar_today1980
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 106 mp l garaj | boxa |  I Manastur - Cluj-Napoca
Vânzare
250.000 EUR 2.358 €/mp
photo_camera 7

Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 106 mp l garaj | boxa | I Manastur

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot106 mp layersEt. 1 calendar_today2025
Kaliop Imobiliare Kaliop Imobiliare
Kaliop Imobiliare Kaliop Imobiliare
Apartament 4 camere, decomandat, 82mp, Manastur. - Cluj-Napoca
Vânzare
239.000 EUR
photo_camera 8

Apartament 4 camere, decomandat, 82mp, Manastur.

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot82 mp layersEt. 8 calendar_today1977
Andrei Hordobet Andrei Hordobet
Imoflex Imoflex
Apartament de vanzare-super oportunitate - Cluj-Napoca
Vânzare
180.000 EUR 2.169 €/mp
photo_camera 7

Apartament de vanzare-super oportunitate

location_on Cluj-Napoca, Manastur

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot83 mp layersEt. 10 calendar_today1990
Andrei Hordobet Andrei Hordobet
Imoflex Imoflex

Apartamente de vânzare Cluj-Napoca

541

Oferte active

214.185 €

Preț mediu

44.000 €

Preț minim

985.000 €

Preț maxim

Apartamente de vânzare în Manastur, Cluj-Napoca

Manastur este unul dintre cele mai căutate cartiere din Cluj-Napoca, oferind un mix ideal între viața urbană și liniștea necesară pentru o familie. Cu un număr total de 194 oferte, acest cartier se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în imobiliare.

Prețul mediu al apartamentelor din Manastur este de 162,925 EUR, iar prețurile variază de la 56,500 EUR până la 600,000 EUR, în funcție de dimensiunea și dotările apartamentului.

Avantajele locuirii în Manastur includ accesibilitatea la transportul public, apropierea de centre comerciale, școli și parcuri, ceea ce face din acest cartier o alegere ideală pentru familii și tineri. Indiferent dacă ești în căutarea unui apartament cu 1, 2 sau 3 camere, Manastur oferă o varietate de opțiuni care să răspundă nevoilor tale.

bed Prețuri pe număr de camere

Tip Oferte Preț mediu
Garsoniere / 1 cameră 25 96.032 €
Apartamente 2 camere 232 171.239 €
Apartamente 3 camere 226 237.282 €
Apartamente 4 camere 55 337.495 €
Apartamente 5+ camere 3 519.333 €

help_outline Întrebări frecvente

Cartierul Manastur oferă acces facil la transportul public, centre comerciale și spații verzi, fiind ideal pentru familii.