VDI.ro

Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata

Satu Mare, Nord

185.000 EUR

Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata

location_on Satu Mare, Nord, Satu Mare

185.000 EUR
1.445 EUR/mp
ID: VDI339.1229543 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 27 vizualizări
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 1
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 2
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 3
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 4
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 5
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 6
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 7
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 8
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 9
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 10
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 11
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 12
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 13
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 14
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 15
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 16
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 17
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 18
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 19
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 20
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 21
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 22
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 23
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 24
Casa 4 camere + Garaj | Complet mobilata si utilata - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 128 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 2018 home 158 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Exist#259; case care impresioneaz#259; prin dimensiuni #537;i exist#259; case care reu#537;esc s#259; transmit#259; din primul moment sentimentul acela rar de bdquo;acas#259;. Aceast#259; proprietate situat#259; pe strada Amurgului, icirc;n cartierul Marcus, le icirc;mbin#259; perfect pe ambele.
Construit#259; icirc;n anul 2018 #537;i atent icirc;ntre#539;inut#259;, casa este gacirc;ndit#259; pentru confortul unei familii care icirc;#537;i dore#537;te lini#537;te, spa#539;iu #537;i o atmosfer#259; cald#259; icirc;n fiecare col#539;. Totul este a#537;ezat pe un singur nivel, icirc;ntr-o compartimentare practic#259; #537;i aerisit#259;, unde fiecare icirc;nc#259;pere are rolul ei bine definit.
De cum p#259;#537;e#537;ti icirc;n interior, livingul spa#539;ios #537;i luminos creeaz#259; acea senza#539;ie de relaxare pe care o cau#539;i dup#259; o zi aglomerat#259;. Lumina natural#259;, spa#539;iile generoase #537;i atmosfera primitoare transform#259; aceast#259; zon#259; icirc;n locul perfect pentru serile petrecute icirc;n familie sau momentele lini#537;tite de weekend.
Dormitorul matrimonial a fost conceput ca un adev#259;rat refugiu personal, beneficiind de baie proprie #537;i van#259; extralarg#259;, locul ideal pentru relaxare #537;i confort. Celelalte dou#259; dormitoare completeaz#259; armonios casa, fiind potrivite atacirc;t pentru copii, cacirc;t #537;i pentru birou sau camere de oaspe#539;i. Icirc;n plus, zona dedicat#259; sp#259;latului, usc#259;rii #537;i dressingului aduce acel plus de func#539;ionalitate care face via#539;a de zi cu zi mult mai u#537;oar#259;.
Unul dintre cele mai frumoase spa#539;ii ale propriet#259;#539;ii este, f#259;r#259; icirc;ndoial#259;, terasa icirc;nchis#259;. Accesul se face direct din buc#259;t#259;ria generoas#259;, mobilat#259; cu mobilier MDF bine icirc;ntre#539;inut #537;i organizat inteligent. Aici, icirc;n jurul sobei moderne pe lemne #537;i al unei mese mari pentru 12 persoane, se pot aduna familia #537;i prietenii icirc;n orice anotimp, icirc;ntr-o atmosfer#259; cald#259; #537;i autentic#259;.
Curtea completeaz#259; perfect icirc;ntreaga proprietate. Este aerisit#259;, par#539;ial pavat#259;, decorat#259; cu plante ornamentale #537;i ofer#259; suficient spa#539;iu atacirc;t pentru relaxare, cacirc;t #537;i pentru amenaj#259;ri viitoare. Structura foi#537;orului este deja preg#259;tit#259;, a#537;teptacirc;nd doar s#259; fie transformat#259; icirc;n locul perfect pentru seri de var#259; #537;i barbeque-uri al#259;turi de cei dragi. Icirc;n curte se afl#259; #537;i un garaj construit din BCA, iar proprietatea este complet icirc;mprejmuit#259;, avacirc;nd un front stradal generos de 17 metri liniari.
Din punct de vedere tehnic, casa ofer#259; siguran#539;#259; #537;i eficien#539;#259;: construc#539;ie solid#259; din c#259;r#259;mid#259;, funda#539;ie #537;i stacirc;lpi din beton armat, izola#539;ie exterioar#259; cu polistiren de 10 cm, acoperi#537; din #539;igl#259; de beton, central#259; termic#259; cu calorifere, geamuri termopan, u#537;i interioare din lemn #537;i aer condi#539;ionat icirc;n living. Icirc;n plus, proprietatea este prev#259;zut#259; #537;i cu sistem de supraveghere video, oferind un plus de siguran#539;#259; #537;i confort pentru viitorii proprietari.
Un alt avantaj important este faptul c#259; proprietatea se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, exact ca icirc;n fotografii, fiind preg#259;tit#259; pentru mutare imediat#259;, f#259;r#259; investi#539;ii suplimentare.
O cas#259; icirc;n care confortul, lini#537;tea #537;i atmosfera cald#259; se simt natural, icirc;nc#259; din primul moment.

Detalii proprietate

ID anunț VDI339.1229543
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 128 mp
Suprafață construită 158 mp
Suprafață teren 500 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj parter
An construcție 2018
Preț/mp 1.445 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Nord, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 185.000 €
31.500 € 643.500 €
Medie zonă:168.369 €