VDI.ro

Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata !

Breazu

224.000 EUR

Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata !

location_on Breazu, Iasi

224.000 EUR
1.623 EUR/mp
ID: VDI628.1210811 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 24 vizualizări
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 1
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 2
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 3
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 4
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 5
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 6
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 7
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 8
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 9
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 10
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 11
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 12
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 13
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 14
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 15
Casa Breazu Iasi 4 camere Mobilata / Utilata ! - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 138 mp bathtub 2 băi calendar_today 2021 home 160 mp constr. terrain 377 mp teren

Descriere

Cas#259; de vanzare situata in Breazu -Rediu, judetul Iasi.
Zona rezidentiala, lacirc;ng#259; p#259;dure, cartier privat.Constructie din caramida, cu o suprafata de 120 mp utili , cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, an 2021.Suprafa#539;#259; desf#259;#537;urat#259;: 160 mpSuprafa#539;#259; construit#259; la sol: 87 mpSuprafa#539;#259; util#259; total#259;: 138,9 mpCompartimentare: Parter (64 mp + 6,2 mp teras#259;):Living generosBuc#259;t#259;rie separat#259;BaieHolDebaraTeras#259;. Mansard#259; (56,1 mp + 2 balcoane de 6,1 mp #537;i 6,5 mp):3 dormitoareBaieHolDot#259;ri #537;i finisaje:Central#259; termic#259; pe gaz - Immergas (termostat wireless)Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; (parter),Icirc;nc#259;lzire calorifere (mansard#259;).Aer condi#539;ionat (control wireless)Gresie, faian#539;#259;, parchet, geamuri tripan
Utilit#259;#539;i:
ap#259;, gaz, curent, fos#259; septic#259;, servicii de internet, televiziune , salubritate.Casa este disponibila imediat, se accepta si credit ipotecar.
Teren: 377 mp + 60 mp cot#259; indiviz#259; (acces privat), amenajata cu gazon si pomi.2 locuri de parcare icirc;n curte
Proprietatea este foarte icirc;ngrijit#259; #537;i se vinde mobilat#259; #537;i utilat#259; complet, fiind ideal#259; pentru o familie care dore#537;te o mutare imediat#259;, f#259;r#259; investi#539;ii suplimentare. Zona curata si sigura , acces rapid catre Copou
Cartier privat cu:Drum pavat, iluminat stradal,2 iesiri din cartier, vedere deschisa si vecini civilizati.Por#539;i automate cu deschidere pentru riveraniParc de joac#259;Magazin alimentar in zona TLT, si noua scoala + gradinita in constructie.
Zona u acces fcil catre centrul orasului Iasi: Pacurari, Tatarasi, Dancu, Dacia, SArarie, Galata, Copou, Miroslava, Nicolina, Tomesti.

Detalii proprietate

ID anunț VDI628.1210811
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 138 mp
Suprafață construită 160 mp
Suprafață teren 377 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2021
Preț/mp 1.623 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 224.000 €
170.000 € 260.000 €
Medie zonă:216.428 €