VDI.ro

Casa de vanzare Falticeni

Falticeni

350.000 EUR

Casa de vanzare Falticeni

location_on Falticeni, Suceava

350.000 EUR
439 EUR/mp
ID: VDI359.1216893 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 17 vizualizări
Casa de vanzare Falticeni - foto 1
Casa de vanzare Falticeni - foto 2
Casa de vanzare Falticeni - foto 3
Casa de vanzare Falticeni - foto 4
Casa de vanzare Falticeni - foto 5
Casa de vanzare Falticeni - foto 6
Casa de vanzare Falticeni - foto 7
Casa de vanzare Falticeni - foto 8
Casa de vanzare Falticeni - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 11 cam. square_foot 798 mp bathtub 4 băi calendar_today 2000 home 988 mp constr. terrain 2,500 mp teren

Descriere

Vila cu Piscina Interioara si Spatii Vaste
Va prezentam cu mandrie aceasta proprietate unica, situata pe Aleea Lizucai, in imediata apropiere a muzeului Mihail Sadoveanu. Aceasta vila reprezinta oportunitatea ideala pentru cei care isi doresc sa creeze un camin personalizat, oferind spatii generoase si o multitudine de facilitati.

Detalii Proprietate:
Suprafata Teren: 2500 mp, ce ofera un cadru generos pentru amenajari exterioare.
Constructie: 988 mp, arhitectura care asteapta sa fie personalizata dupa gustul dumneavoastra.
Spatiu Util: 798 mp, oferind libertatea de a adapta si de a imbunatati spatiile interioare dupa nevoile specifice.
Anul Constructiei: 2000, structura solida cu potential enorm.

Compartimentare:
Subsol: Include sauna uscata, camera centralei, spalatorie, camera trofeelor, sala de gimnastica si o crama cu bar - perfecta pentru petrecerea timpului cu prietenii.
Parter: Conceput ca zona de zi, cu un living spatios si semineu, bucatarie, baie, acces la piscina interioara si un spatiu pentru birou, actualmente utilizat ca dormitor.
Etaj: Trei dormitoare, fiecare cu propria baie, plus un hol generos de 65 mp si doua balcoane.
Mansarda: Amenajata pentru odihna, cu patru dormitoare, doua bai comune si un hol dressing.

Facilitati Aditionale:
Garaj spatios pentru cel putin doua masini, de 58 mp, integrat in designul casei. Proprietatea dispune de toate utilitatile necesare, incalzire prin centrala pe lemne si pe gaz, oferind confort si eficienta. Prezenta unei fantani in curte adauga un plus de valoare, asigurand o sursa alternativa de apa. Aceasta vila prezinta o mare oportunitate pentru cei in cautarea unui spatiu pe care sa il personalizeze si sa il transforme intr-un camin de vis. Cu spatii ample si diverse facilitati, proprietatea asteapta sa fie redescoperita si revitalizata. Ideala pentru familiile care isi doresc sa creeze amintiri de neuitat intr-un cadru intim si personalizabil.