VDI.ro

Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV

Berceni, Mega Image

129.990 EUR

Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV

location_on Berceni, Mega Image, Bucuresti Ilfov

129.990 EUR
1.857 EUR/mp
ID: VDI643.1205950 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 23 vizualizări
Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV - foto 1
Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV - foto 2
Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV - foto 3
Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV - foto 4
Casa individuala- 3 camere - pod - 500m de STV - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie calendar_today 2026 home 70 mp constr. terrain 250 mp teren

Descriere

Te-ai saturat de spatiul mic de la bloc? Vrei mai mult confort pentru tine si familia ta? Vrei sa ai o casa primitoare si linistita?Raspunsul la toate aceste intrebari este aceasta minunata casa, localizata in partea de sud a Capitalei.Este locul pe care il poti numi... ACASA.Bucatarie spatioasa, locul perfect pentru a te bucura de mese in aer liber si de momente de relaxare.Placa de beton la pod, asigurand durabilitate si rezistenta, plus un pod pentru depozitare suplimentara, ideal pentru organizarea eficienta a casei.Sistem de incalzire in pardoseala: Bucurati-va de confortul termic in fiecare colt al casei, datorita sistemului de incalzire in pardoseala, perfect pentru a va mentine caldura in timpul iernii.Geamuri tripan: Eficienta energetica sporita si izolare fonica pentru un mediu mai confortabil si mai linistit in interior.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati !** Programari pentru vizionari si in weekend ***COMISION 0%Carp Loredana 0723.260.338

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1205950
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 70 mp
Suprafață construită 70 mp
Suprafață teren 250 mp
Camere 3
Băi 1
An construcție 2026
Preț/mp 1.857 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Mega Image, Berceni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 129.990 €
124 € 650.000 €
Medie zonă:160.603 €