VDI.ro

Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti

Tomesti, Goruni

139.900 EUR

Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti

location_on Tomesti, Goruni, Iasi

139.900 EUR
1.794 EUR/mp
ID: VDI1.1215891 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 1
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 2
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 3
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 4
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 5
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 6
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 7
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 8
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 9
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 10
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 11
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 12
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 13
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 14
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 15
Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 78 mp calendar_today 2012 home 119 mp constr. terrain 496 mp teren

Descriere

V#259; propunem spre vacirc;nzare o proprietate de tip vil#259;, edificat#259; icirc;n anul 2012, realizat#259; din c#259;r#259;mid#259; #537;i structur#259; din beton armat (fier beton Oslash;16), construit#259; cu deosebit sim#539; de r#259;spundere, fiind locuin#539;#259; personal#259;.
Imobilul dispune de 3 camere generoase, remarcacirc;ndu-se prin spa#539;ii ample #537;i luminozitate natural#259; abundent#259;. Interiorul este amenajat icirc;ntr-un stil elegant, cu finisaje de calitate superioar#259;, unde reg#259;sim elemente din marmur#259; #537;i granit, conferind un plus de rafinament #537;i durabilitate. Zona de living este pus#259; icirc;n valoare de un #537;emineu perfect func#539;ional, icirc;mbr#259;cat icirc;n piatr#259; natural#259;, ce ofer#259; un ambient cald, autentic #537;i distins.
Proprietatea se prezint#259; icirc;n condi#539;ii impecabile, atacirc;t din punct de vedere constructiv, cacirc;t #537;i al dot#259;rilor, toate electrocasnicele #537;i piesele de mobilier fiind noi sau in conditii excelente #537;i atent alese pentru a asigura confortul optim.
Terasa, de dimensiuni generoase (39 mp) #537;i acoperit#259;, reprezint#259; un spa#539;iu ideal pentru relaxare #537;i socializare. Podul casei, cu o icirc;n#259;l#539;ime de aproximativ 3 metri, ofer#259; posibilitatea compartiment#259;rii ulterioare, putacirc;nd fi transformat icirc;ntr-un spa#539;iu locuibil suplimentar.
Terenul aferent, icirc;n suprafa#539;#259; de 496 mp, este complet icirc;mprejmuit cu gard prev#259;zut cu soclu din beton #537;i elemente din fier forjat, asiguracirc;nd intimitate #537;i siguran#539;#259;.
Imobilul beneficiaz#259; de utilit#259;#539;i: gaz, energie electric#259;, ap#259;, iar icirc;nc#259;lzirea se realizeaz#259; prin central#259; termic#259; icirc;n condensare, asiguracirc;nd eficien#539;#259; energetic#259; ridicat#259;.
Proprietatea este situat#259; la aproximativ 2 km de Prim#259;ria Tome#537;ti, icirc;ntr-o zon#259; accesibil#259;, dar ferit#259; de agita#539;ia urban#259;, fiind ideal#259; pentru cei care apreciaz#259; lini#537;tea #537;i confortul unei locuin#539;e bine construite.
Aceast#259; vil#259; reprezint#259; o oportunitate rar#259; de a achizi#539;iona o locuin#539;#259; solid#259;, elegant#259; #537;i preg#259;tit#259; pentru a fi locuit#259; imediat.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1215891
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 78 mp
Suprafață construită 119 mp
Suprafață teren 496 mp
Camere 3
An construcție 2012
Preț/mp 1.794 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Goruni, Tomesti, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 139.900 €
64.900 € 175.000 €
Medie zonă:143.980 €