VDI.ro

Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23

Tautii-Magheraus

235.000 EUR

Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23

location_on Tautii-Magheraus, Maramures

235.000 EUR
1.175 EUR/mp
ID: VDI646.1208475 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 3 zile în urmă | 17 vizualizări
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 1
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 2
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 3
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 4
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 5
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 6
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 7
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 8
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 9
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 10
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 11
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 12
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 13
Casa superba de vanzare Tautii Magheraus str 23 - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 200 mp bathtub 2 băi calendar_today 2023 home 332 mp constr. terrain 600 mp teren

Descriere

Cas#259; modern#259; de vacirc;nzare icirc;n T#259;u#539;ii M#259;gher#259;u#537; ndash; zon#259; central#259;, strad#259; asfaltat#259;V#259; prezent#259;m o proprietate deosebit#259;, construit#259; icirc;n anul 2021, eduficata in 2023, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; central#259; #537;i lini#537;tit#259; din T#259;u#539;ii M#259;gher#259;u#537;, ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te confort, spa#539;iu #537;i calitate f#259;r#259; compromisuri.- Suprafa#539;#259; util#259;: 200 mp- Terase generoase atat in partea din spate cat si in fata;- Teren: 6 ari amenajati si imprejmuiti;Casa este excelent compartimentat#259;, oferind func#539;ionalitate #537;i elegan#539;#259; pe fiecare nivel: Parterul impresioneaz#259; prin spa#539;ii ample #537;i luminoase #537;i este compus din:bull; buc#259;t#259;rie complet utilat#259;bull; hol primitorbull; living generosbull; dormitor spa#539;iosbull; baiebull; camer#259; tehnic#259;bull; teras#259; perfect#259; pentru momentele de relaxare Etajul este dedicat zonei de noapte #537;i include:bull; hol generosbull; dressingbull; 3 dormitoare, dintre care unul cu dressing propriubull; baie spa#539;ioas#259; care se poate adapta dupa bunul plac, este de 12 mp prevazuta atat pentru cada cat si pentru dusbull; 2 terase mari, ideale pentru relaxare #537;i intimitate Confortul termic este asigurat de icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;, cu dou#259; distribuitoare, unul jos la parter si unul sus, oferind eficien#539;#259; #537;i confort sporit. Proprietatea dispune de garaj automatizat, iar finisajele sunt de cea mai bun#259; calitate:bull; ferestre tripan Rehau Synego ndash; 7 camere, 4 anotimpuribull; acoperi#537; din #539;igl#259; Bramacbull; izola#539;ie exterioar#259; cu polistiren de 10 cm Casa se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, bdquo;la cheie, fiind preg#259;tit#259; pentru mutare imediat#259;. O proprietate realizat#259; exclusiv cu materiale de calitate, gacirc;ndit#259; pentru confort, durabilitate #537;i stil de via#539;#259; modern. Pre#539;: 235.000 euro; Pentru mai multe informa#539;ii sau programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; m#259; contacta#539;i!0742 970 962Agentia Expert ImoEval

Detalii proprietate

ID anunț VDI646.1208475
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 200 mp
Suprafață construită 332 mp
Suprafață teren 600 mp
Camere 5
Băi 2
An construcție 2023
Preț/mp 1.175 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Tautii-Magheraus, Maramures (localizare aproximativă)