VDI.ro

De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp

Magurele

160.200 EUR

De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp

location_on Magurele, Bucuresti Ilfov

160.200 EUR
1.302 EUR/mp
ID: VDI662.1226334 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 8 vizualizări
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 1
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 2
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 3
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 4
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 5
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 6
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 7
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 8
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 9
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 10
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 11
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 12
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 13
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 14
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 15
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 16
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 17
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 18
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 19
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 20
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 21
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 22
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 23
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 24
De vanzare casa tip duplex, 5 camere, curte 200mp - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 123 mp bathtub 3 băi calendar_today 2024 home 132 mp constr. terrain 200 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Va prezentam spre vanzare o vila, tip duplex, in comuna Magurele, pe strada Alunisului. Vila face parte dintr-un ansamblu rezidential, aflat momentan in lucru si care va avea dubla deschidere atat la strada Alunisului cat si la drumul principal.
Proprietatea se afla in apropierea padurii Magurele, beneficiind de oa oaza de liniste extraordinara. In zona exista apa curenta si canalizare, la care va fi racordata in urmatoarele luni.
In imediata apropiere se afla Institutul de Fizica Atomica, Facultatea de Fizica, Liceul Horia Hulubei dar si magazine, supermarketuri.
In momentul de fata vila este la rosu, in constructie si va fi gata de mutare in 4 luni.
Va asteptam la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226334
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 123 mp
Suprafață construită 132 mp
Suprafață teren 200 mp
Camere 5
Băi 3
An construcție 2024
Preț/mp 1.302 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Magurele, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 160.200 €
110.000 € 230.000 €
Medie zonă:182.871 €