VDI.ro

Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei

Valea Doftanei

115.000 EUR

Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei

location_on Valea Doftanei, Prahova

115.000 EUR
885 EUR/mp
ID: VDI556.1229630 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 18 vizualizări
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 1
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 2
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 3
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 4
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 5
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 6
Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 130 mp bathtub 2 băi calendar_today 2022 home 130 mp constr. terrain 400 mp teren

Descriere

VIL#258; A-FRAME DE VAcirc;NZARE ndash; VALEA DOFTANEINatur#259;, lini#537;te #537;i un peisaj spectaculos icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate zone montane din Prahova
Descoper#259; o proprietate special#259;, cu arhitectur#259; modern#259; de tip A-Frame, amplasat#259; icirc;ntr-un cadru natural superb, icirc;n localitatea Valea Doftanei ndash; locul ideal pentru relaxare, cas#259; de vacan#539;#259; sau investi#539;ie turistic#259;.
Vila este construit#259; pe un teren de 400 mp #537;i are o suprafa#539;#259; total#259; de aproximativ 130 mp, compartimentat#259; eficient astfel:
Parter ndash; 83 mpMansard#259; ndash; 52 mp
Compartimentarea include:bull; 3 dormitoarebull; living generosbull; buc#259;t#259;riebull; 2 b#259;ibull; camer#259; tehnic#259;bull; holuri #537;i spa#539;ii de depozitare
Proprietatea dispune de:- instala#539;ie electric#259; realizat#259;- utilit#259;#539;i func#539;ionale ndash; curent, ap#259;, cablu/internet- acces facil- zon#259; retras#259;, icirc;nconjurat#259; de natur#259;
Interiorul este nefinisat, oferind viitorului proprietar posibilitatea de a amenaja spa#539;iul exact dup#259; propriul gust #537;i stil.
Arhitectura A-Frame ofer#259; un design spectaculos, lumin#259; natural#259; din abunden#539;#259; #537;i o atmosfer#259; cald#259;, perfect#259; pentru iubitorii de munte #537;i natur#259;.
O proprietate cu poten#539;ial excelent pentru:bull; cas#259; de vacan#539;#259;bull; regim hotelier / Airbnbbull; retreat privatbull; locuin#539;#259; permanent#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i aerisit#259;
Pentru informa#539;ii suplimentare #537;i vizion#259;ri:Agen#539;ia imobiliar#259; Mervani ndash; 0729 935 536

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1229630
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 130 mp
Suprafață construită 130 mp
Suprafață teren 400 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2022
Preț/mp 885 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Valea Doftanei, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 115.000 €
115.000 € 390.000 €
Medie zonă:233.557 €