VDI.ro

Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai

Berceni, Primaria Berceni

129.900 EUR

Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai

location_on Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov

129.900 EUR
1.443 EUR/mp
ID: VDI643.1206369 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 14 vizualizări
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 1
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 2
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 3
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 4
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 5
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 6
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 7
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 8
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 9
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 10
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 11
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 12
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 13
Vila tip duplex | P+1E+Pod | 3 camere | 2 bai - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 90 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 110 mp constr. terrain 210 mp teren

Descriere

Va invitam sa descoperiti o vila duplex deosebita, construita in stil mediteranean, situata intr-o zona linistita din Comuna Berceni. O proprietate care imbina armonios rafinamentul arhitectural cu functionalitatea moderna, ideala pentru un stil de viata confortabil si elegant.
Compartimentare practica si bine gandita
Parter
- Vestibul de intrare primitor, ce ofera o prima impresie eleganta
- Living si bucatarie open space, cu o suprafata generoasa de 37 mp, perfecta pentru socializare si relaxare
- Baie complet utilata, moderna si functionala
Etaj
- Hol de distributie, cu acces facil catre toate incaperile
- 2 dormitoare luminoase, fiecare cu iesire pe balcon privat, ideale pentru momente de relaxare
- Baie eleganta, dotata cu finisaje de calitate
Caracteristici si beneficii
- Design arhitectural mediteranean, cu detalii estetice deosebite
- Lumina naturala din abundenta, datorita ferestrelor mari si orientarii favorabile
- Balcoane private pentru fiecare dormitor
- Zona linistita, cu acces rapid catre punctele de interes din Comuna Berceni
Aceasta vila duplex este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc un camin cochet, elegant si bine pozitionat, intr-un cadru placut si prietenos.
Comision 0%Se accepta orice tip de credit bancar, cu suport complet in procesul de creditare.
Pentru detalii si programari vizionariAlliance Rezidential Comuna BerceniOlteanu Octavian - 0739 922 937