VDI.ro

Garsoniera Astra, Brasov

Brasov, Astra

76.000 EUR

Garsoniera Astra, Brasov

location_on Brasov, Astra, Brasov

76.000 EUR
2.533 EUR/mp
ID: VDI518.1214385 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 25 vizualizări
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 1
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 2
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 3
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 4
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 5
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 6
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 7
Garsoniera  Astra,  Brasov - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 30 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1975 home 30 mp constr.

Descriere

Decent Real Estate v#259; propune spre vacirc;nzare o garsonier#259; primitoare, situat#259; icirc;n cartierul Astra, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i bine conectat#259; la punctele de interes ale ora#537;ului.
Proprietatea este semidecomandat#259; #537;i se afl#259; la parter, oferind avantajul unei posibilit#259;#539;i de extindere cu icirc;nc#259; 15 mp, pretabil#259; pentru amenajarea unui spa#539;iu comercial, plus loc de parcare dedicat.
Garsoniera este inteligent compartimentat#259;, avacirc;nd:
zon#259; de dormit;
zon#259; de birou;
spa#539;iu pentru luat masa / buc#259;t#259;rie;
zon#259; de relaxare #537;i citit;
baie #537;i hol separate, complet decomandate.
Loca#539;ia este excelent#259;, cu supermarket #537;i sta#539;ii de transport icirc;n comun la doar cacirc;#539;iva pa#537;i, oferind confort #537;i accesibilitate.
La Decent Real Estate, suntem dedicati sa oferim servicii imobiliare complete, de la consultanta si tranzactii imobiliare, la reprezentare icirc;n vacirc;nzare si cumparare, evaluari de proprietati, managementul investitiilor si asistenta juridica de specialitate. Cu o experienta solida de 16 ani pe piata imobiliara, ne-am specializat pe segmente de piata, cartiere si zone specifice, astfel icirc;ncacirc;t sa identificam rapid si precis nevoile tale unice. Icirc;ntelegem ca fiecare client este diferit, iar atentia noastra pentru detalii si abordarea personalizata ne permit si icirc;ti oferim cele mai bune solutii. La Decent Real Estate, te ajutam sa descoperi nu doar o proprietate, ci locul pe care sa-l numesti bdquo;acasa.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1214385
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 30 mp
Suprafață construită 30 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1975
Preț/mp 2.533 EUR/mp

location_on Localizare

Astra, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 76.000 €
15.000 € 194.000 €
Medie zonă:70.173 €