VDI.ro

BLOC NOU! Ap 1 camera+ Loc Parcare, ETAJ 1

Iasi, Cug

27.600 EUR

BLOC NOU! Ap 1 camera+ Loc Parcare, ETAJ 1

location_on Iasi, Cug, Iasi

27.600 EUR
1.062 EUR/mp
ID: VDI553.1231795 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 4 vizualizări
BLOC NOU! Ap 1 camera+ Loc Parcare, ETAJ 1 - foto 1
BLOC NOU! Ap 1 camera+ Loc Parcare, ETAJ 1 - foto 2
BLOC NOU! Ap 1 camera+ Loc Parcare, ETAJ 1 - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 26 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2025 home 28 mp constr.

Descriere

27.600euro; BLOC NOU - Ap 1 camera+Loc ParcareV#259; oferim spre vacirc;nzare Apartament cu 1 camera situat icirc;ntr-un BLOC NOU, ideal pentru cei care caut#259; confortul unei construc#539;ii moderne la un pre#539; imbatabil.BLOC NOU: finisaje moderne #537;i scar#259; curat#259;.
PARCARE INCLUS#258;: Loc de parcare privat, inclus icirc;n pre#539;ul de vacirc;nzare!
Suprafa#539;#259;: 27mp
Loc de parcare + Etaj 1 + Bloc Nou = Cea mai bun#259; investi#539;ie din zon#259;. Loca#539;ie: Zon#259; reziden#539;ial#259; nou#259;, lini#537;tit#259;, icirc;n apropiere de L.Cet#259;#539;uii.
Pre#539;: 27.600euro; (nu se percepe TVA)
Suna acum #537;i programeaz#259; o vizionare!
Nu te limita la o singur#259; ofert#259;! Sun#259;-ne #537;i icirc;#539;i prezent#259;m o list#259; personalizat#259; de variante icirc;n bugetul t#259;u.
Ia#537;i ndash; Din 2014, Expertul t#259;u Imobiliar de icirc;ncredere!

Detalii proprietate

ID anunț VDI553.1231795
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 26 mp
Suprafață construită 28 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 1.062 EUR/mp

location_on Localizare

Cug, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Iasi Estate Imobiliare
Iasi Estate Imobiliare Agenție imobiliară
Alin Sergiu
Alin Sergiu
Iasi Estate Imobiliare
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 27.600 €
18.500 € 125.000 €
Medie zonă:51.407 €