VDI.ro

Garsoniera, Viziru 3, etaj intermediar, Confort 1 - 27 mp

Braila, Viziru 3

27.000 EUR

Garsoniera, Viziru 3, etaj intermediar, Confort 1 - 27 mp

location_on Braila, Viziru 3, Braila

27.000 EUR
1.000 EUR/mp
ID: VDI446.1207475 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 30 vizualizări
home Garsoniere
Vanzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 27 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 1975 home 27 mp constr.

Descriere

Garsoniera, zona Viziru 3, Etaj intermediar in bloc cu lift
*Confort 1 semidecomandat - 27 mp
*Se vinde partial mobilata
CRS8693
amp;05

Detalii proprietate

ID anunț VDI446.1207475
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 27 mp
Suprafață construită 27 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1975
Preț/mp 1.000 EUR/mp

location_on Localizare

Viziru 3, Braila, Braila (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 27.000 €
22.950 € 37.500 €
Medie zonă:31.389 €