VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți în Voluntari

101 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Ap 3 camere / Pipera Plazza, Mobilat Partial, 0 Loc de Parcare - Voluntari
Gold Vânzare
155.000 EUR 1.938 €/mp
photo_camera 8

Ap 3 camere / Pipera Plazza, Mobilat Partial, 0 Loc de Parcare

location_on Voluntari

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot80 mp layersEt. 8 calendar_today2018
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Apartament 4 camere de inchiriat Arqa Jolie Village - Voluntari
Închiriere
2.500 EUR
photo_camera 25

Apartament 4 camere de inchiriat Arqa Jolie Village

location_on Voluntari, Ultracentral

bed4 cam. bathtub3 băi square_foot120 mp layersEt. 3 calendar_today2025
Elysium Real Estate Elysium Real Estate
Elysium Real Estate Elysium Real Estate
Casa stil mediteranean - PIPERA-TUNARI - teren 1400 mp - Voluntari
Vânzare
1.990.000 EUR
photo_camera 23

Casa stil mediteranean - PIPERA-TUNARI - teren 1400 mp

location_on Voluntari, Ultracentral

bed6 cam. bathtub4 băi square_foot330 mp
GLX164B.Nicoleta Suhan Nicoleta Suhan
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vânzare
1.990.000 EUR
photo_camera 23

Casa stil mediteranean - PIPERA-TUNARI - teren 1400 mp

location_on Voluntari, Ultracentral

bed6 cam. bathtub4 băi square_foot330 mp
GLX164B.Nicoleta Suhan Nicoleta Suhan
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vila Stil Victorian 1200mp -Curte , Parcare privata si LAC - Voluntari
Vânzare
2.500.000 EUR 2.083 €/mp
photo_camera 10

Vila Stil Victorian 1200mp -Curte , Parcare privata si LAC

location_on Voluntari

bed20 cam. square_foot1200 mp calendar_today2008
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Penthouse Triana Pipera Complex 4 camere 188mp - Voluntari
Închiriere
3.000 EUR 16 €/mp
photo_camera 16

Penthouse Triana Pipera Complex 4 camere 188mp

location_on Voluntari

bed4 cam. bathtub3 băi square_foot188 mp layersEt. 4 calendar_today2021
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Spatii comerciale premium - Bd. Voluntari 72 (Gheata Gallery) - Voluntari
Închiriere Exclusiv
3.200 EUR
photo_camera 8

Spatii comerciale premium - Bd. Voluntari 72 (Gheata Gallery)

location_on Voluntari, Ultracentral

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot64 mp layersEt. parter calendar_today2022
GLX2897B.Costin Anghelin Costin Anghelin
Galaxy Imob Galaxy Imob
Inchiriere apartament  2 camere Voluntari - Voluntari
Închiriere
500 EUR
photo_camera 7

Inchiriere apartament 2 camere Voluntari

location_on Voluntari, Ultracentral

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot52 mp layersEt. 1 calendar_today2024
GLX2889B.Aurelian Comiza Aurelian Comiza
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 2 camere Green Vista Pipera - Voluntari
Închiriere
450 EUR
photo_camera 9

Apartament 2 camere Green Vista Pipera

location_on Voluntari, Nord