VDI.ro

Hale + teren zona Scurtesti

Scurtesti

137.000 EUR

Hale + teren zona Scurtesti

location_on Scurtesti, Buzau

137.000 EUR
65 EUR/mp
ID: VDI559.1219801 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
Hale + teren zona Scurtesti - foto 1
Hale + teren zona Scurtesti - foto 2
Hale + teren zona Scurtesti - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 15 cam. square_foot 2,096 mp layers Et. parter calendar_today 1998 home 2,200 mp constr. terrain 4,620 mp teren

Descriere

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare teren + construc#539;ii cu o suprafa#539;#259; total#259; de 6820 mp, ideal pentru activit#259;#539;i de depozitare, logistic#259; sau produc#539;ie u#537;oar#259;, icirc;n comuna Scurte#537;tiLoca#539;ie: zona Scurte#537;ti, jud. Buz#259;uDescriere proprietate:Suprafa#539;#259; construit#259; total#259;: 2200 mp (15 cl#259;diri #537;i anexe)Suprafa#539;#259; teren intravilan liber: 4620 mpStructur#259; construc#539;ii: beton #537;i zid#259;rie din c#259;r#259;mid#259;Acoperi#537;uri: icirc;nvelitoare din azbocimentDot#259;ri #537;i beneficii:Poten#539;ial multifunc#539;ional: Ideal pentru depozitare, logistic#259;, produc#539;ie sau activit#259;#539;i comercialeInfrastructur#259; ampl#259;: 15 construc#539;ii #537;i anexe ce pot fi utilizate pentru depozitare, ateliere sau spa#539;ii opera#539;ionaleTeren generos: 4620 mp liberi, potrivi#539;i pentru extindere, platforme betonate sau organizare logistic#259;Cacirc;ntar TIR de 50 de toneTransformator electric propriuAccesibilitate: zon#259; u#537;or accesibil#259;, cu posibilit#259;#539;i de conectare la utilit#259;#539;iAvantaje:Pozi#539;ionare strategic#259;: acces facil c#259;tre rute locale #537;i regionaleFlexibilitate icirc;n utilizare: potrivit pentru depozitare, hub logistic, mic#259; produc#539;ie sau alte activit#259;#539;i Disponibilitate imediat#259;: proprietatea poate fi vizionat#259; #537;i achizi#539;ionat#259; rapidPentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la num#259;rul din anun#539; sau pe WhatsApp.PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare