VDI.ro

Teren de vanzare cu autorizatie

Bucuresti, Berceni

6.900.000 EUR

Teren de vanzare cu autorizatie

location_on Bucuresti, Berceni, Bucuresti Ilfov

6.900.000 EUR
657 EUR/mp
ID: VDI662.1226306 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 1
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 2
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 3
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 4
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 5
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 6
Teren de vanzare cu autorizatie - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 10,500 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
Va propunem spre vanzare un teren cu autorizatie cu suprafata de 10000 mp.
Autorizatie: 33000 mp supraterani : 3 imobile de locuinte colective cu Galerie Comerciala la nivelul parterului si etajului 1, cu regim de inaltime 2S+P+13E maxim.
Spatii verzi: 3533 mp
Suprafata betonata: 2680 mp
POT: 46,20%
CUT: 2,93
Spatiu comercial : 4040 mp
Nr parcari: 434

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1226306
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 10,500 mp
Preț/mp 657 EUR/mp

location_on Localizare

Berceni, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 6.900.000 €
60 € 15.000.000 €
Medie zonă:1.111.446 €