VDI.ro

Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE

Mosnita Noua

48.000 EUR

Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE

location_on Mosnita Noua, Timis

48.000 EUR
58 EUR/mp
ID: VDI459.1228353 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 26 vizualizări
Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE - foto 1
Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE - foto 2
Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 833 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara Primum va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 833 mp si cu 2 fronturi de 20, respectiv 31 ml.Caracteristici teren:
- regim de inaltime parter+etaj;- Utilitati: curent electric, apa;
-gard construit;
Va astept la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1228353
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 833 mp
Preț/mp 58 EUR/mp

location_on Localizare

Mosnita Noua, Timis (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 48.000 €
35.500 € 216.150 €
Medie zonă:85.836 €