VDI.ro

RECO Teren intravilan Santandrei

Santandrei

50.500 EUR

RECO Teren intravilan Santandrei

location_on Santandrei, Bihor

50.500 EUR
88 EUR/mp
ID: VDI316.1228097 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 24 vizualizări
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 1
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 2
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 3
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 4
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 5
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 6
RECO Teren intravilan Santandrei - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 573 mp teren

Descriere

Teren intravilan de vanzare in Santandrei ndash; ideal pentru constructie ID intern: 5667
Va propunem spre vanzare teren intravilan situat in Santandrei, cu o suprafata de 573 mp si deschidere de 23 ml la strada.
Terenul este potrivit pentru constructia unei locuinte, beneficiind de o configuratie practica si acces facil.Utilitatile disponibile includ apa, canalizare, gaz si fibra optica .
Pretul este negociabil.
Suna acum: 0376-443-700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1228097
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 573 mp
Preț/mp 88 EUR/mp

location_on Localizare

Santandrei, Bihor (localizare aproximativă)
Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 50.500 €
39.500 € 50.500 €
Medie zonă:43.860 €