VDI.ro

Vanzare terenuri Jilava

Jilava

275.000 EUR

Vanzare terenuri Jilava

location_on Jilava, Bucuresti Ilfov

275.000 EUR
55 EUR/mp
ID: VDI387.1211115 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 15 vizualizări
Vanzare terenuri Jilava - foto 1
Vanzare terenuri Jilava - foto 2
1 / 2
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 5,000 mp teren

Descriere

Teren de vanzare in Jilava ,pretabil industrial, langa centura 3 parcele, mai exact:5000 m25000 m22500 m2Pret : 55 euro;/m2 In imediata apropiere s-a inceput constructia celui mai mare centru comercial din sudul Bucurestiului.La sfaesitul anului acesta se va termina studiul de fezabilitate pentru aeroportul din Sud . ID intern: 7R-3658.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1211115
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 5,000 mp
Preț/mp 55 EUR/mp

location_on Localizare

Jilava, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies