VDI.ro

Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare

Bucuresti, Brancoveanu

116.000 EUR

Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare

location_on Bucuresti, Brancoveanu, Bucuresti Ilfov

116.000 EUR
1.648 EUR/mp
ID: VDI643.1205178 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 1
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 2
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 3
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 4
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 5
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 6
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 7
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 8
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 9
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 10
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 11
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 12
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 13
Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie layers Et. 10 calendar_today 1974 home 81 mp constr.

Descriere

Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces facil catre puncte de interes
Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna
Imobil bine intretinut, cu ambient sigur si vecinatati civilizate
Proprietatea se vinde mobilata si utilata partial, oferind flexibilitate pentru personalizare
Posibilitate de montare sistem propriu de incalzire, infrastructura pentru gaz existenta
Loc de parcare atribuit de la primarie, avantaj important pentru zona
Acces rapid catre mijloace de transport, magazine si facilitati urbane
Potrivita pentru locuire proprie sau investitie pe termen lung
Contact: Lazar Silviu 0787.706.269

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1205178
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 70 mp
Suprafață construită 81 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 10
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1974
Preț/mp 1.648 EUR/mp

location_on Localizare

Brancoveanu, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 116.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.912 €