VDI.ro

Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu

Brasov, Bartolomeu

299.000 EUR

Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu

location_on Brasov, Bartolomeu, Brasov

299.000 EUR
2.875 EUR/mp
ID: VDI379.1227544 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 30 vizualizări
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 1
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 2
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 3
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 4
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 5
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 6
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 7
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 8
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 9
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 10
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 11
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 12
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 13
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 14
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 15
Duplex luxos De Vanzare Brasov Bartolomeu - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 104 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 2025 home 177 mp constr. terrain 125 mp teren

Descriere

ID INTERN: 5250 Regis Imobiliare va propune pentru vanzare un duplex modern, constructie noua, 4 camere stil elegant amplasate intr-un cartier rezidential nou, cu mai putina poluare, unde accesul riveranilor este cu bariera. Duplexul este Bartolomeu. Ansamblul este compus din 30 duplexuri independente, fiecare cu parcare. Suprafata totala construita 128 MP. [ Parter + Etaj ]Descriere duplex: Parter: bucatarie complet mobilata modern + spatiu de depozitare + living open space cu 2 iesiri spre terasa + baie cu toaleta si dus. Suprafata utila parter 52 MP. Etajul compus din 3 camere spatioase din care una are dressing + baie cu cada. La etaj este toaleta si baie. Suprafata utila la etaj 52 MP. Icirc;ncalzirea casei este gandita inteligent, cu regim economic de consum prin pardoseala cu centrala proprie de calitate. Camerele sunt nemobilate. Bucataria este complet mobilata si echipata modern cu mobila pe comanda si materiale de inalta calitate la nivel Premium. Facilitatile locatiei: Casa se afla amplasata intr-o zona linistita a Brasovului, cu aer proaspat si nepoluat. acces facil catre toate punctele de interes precum: Aeroportul Ghimbav, Gara Brasov, Supermarket, Altex, Arena Sport, Centura Brasov.Prevazuta cu o curte proprie de 125 mp . Terasa generoasa 50 mp. Distante: 10 minute cu masina pana la Livada Postei si zona centrala a Brasovului. Duplexul se afla icirc;n partea de Nord a orasului Brasov, pe Calea Feldioarei. FACILITATI zona BARTOLOMEU: LIDL, Bertis, Leroy Merlin, Dedeman, Paradisul Acvatic. Scoli si gradinite: Scoala Universul Montessori Brasov , Scoala Gimnaziala nr. 14 si Gradinita Nr. 5. Pentru sport si activitati de recreere, in apropiere se afla Tenis Arena si sala de fitness CrossFit Fabric ndash; CrossFit Brasov. Locuri gustoase: Sultan Mehmed Restaurant amp; Pensiune si Cofetaria SPLENDID. Pe o raza de pana la 2 km fata de complexul rezidential se afla benzinariile : MOL, SOCAR, OMV sau Petrom. Pana la transport public sunt de parcurs 100 m de la locatie. Sunt circa 3 - 4 km fata de centrul vechi din orasul Brasov. Distanta de 4 -5 km pana in Centrul Civic al Brasovului, respectiv Mall AFI;Nu mai mult de 8 km pana la Aeroportul International din Brasov - Ghimbav. Distanta de 5 km pana la Gara Brasov. Prezentarea ansamblui rezidential: Icirc;n incita complexului se afla icirc;n total 30 de case, fiecare cu terase proprii cu suprafata de 50 mp. Suprafata construita la sol unei case este de 52 mp, suprafata desfasurata de 104 mp, iar suprafata de teren liber icirc;mprejurul casei este de la 125 mp, unde poate fi organizata o zona de barbeque, zona de socializare, sau cu bun gust amenajata o gradina de flori, ori un spatiu de joaca pentru copii sau agrement, ori piscina. Acesta pare a fi locul pe care l-ai visat. Aici quot;acasaquot; devine un vis implinit. Comision 1^ + tva din suma tranzactiei.