VDI.ro

Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0%

Sacele, Turches

269.900 EUR

Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0%

location_on Sacele, Turches, Brasov

269.900 EUR
1.343 EUR/mp
ID: VDI379.1226682 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 32 vizualizări
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 1
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 2
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 3
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 4
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 5
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 6
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 7
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 8
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 9
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 10
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 11
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 12
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 13
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 14
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 15
Casa Superba | 6 Camere | COMISION 0% - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 201 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2014 home 234 mp constr. terrain 804 mp teren

Descriere

ID Intern:6926REGIS Imobiliare va propune sa descoperiti o proprietate deosebita, situata in Sacele, Brasov, intr-o zona linistita si extrem de apreciata, chiar in inima naturii. Aceasta casa imbina perfect confortul unei locuinte spatioase cu farmecul unui cadru natural autentic, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc liniste, aer curat si intimitate, fara a renunta la accesul facil catre oras.Imobilul este amplasat pe un teren generos de 800 mp, oferind suficient spatiu pentru relaxare, gradinarit sau amenajarea unei zone de recreere. Casa dispune de o suprafata utila de 201 mp, la care se adauga 33 mp de balcoane si spatii exterioare, gandite pentru a valorifica la maximum privelistile si lumina naturala.Compartimentarea este optima si functionala:
Parterul este conceput pentru zona de zi si include o bucatarie spatioasa, un living primitor, o baie, camera tehnica (centrala), un dormitor si o debara. Fiecare iesire catre exterior este completata de spatii amenajate pentru relaxare, ideale pentru a petrece timp in aer liber.Etajul se remarca prin spatii generoase si luminoase, fiind compus din 3 dormitoare mari, un living, o baie si un dormitor mai mic (ideal pentru birou sau dressing). Toate camerele beneficiaza de acces la balcoane. In partea din fata, un balcon amplu se intinde pe toata fatada, cu iesire din living si unul dintre dormitoare, oferind o priveliste superba. In partea din spate, fiecare dormitor dispune de balcon propriu, asigurand intimitate si confort.