VDI.ro

Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora

Busteni, Zamora

245.000 EUR

Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora

location_on Busteni, Zamora, Prahova

245.000 EUR
1.043 EUR/mp
ID: VDI556.1221261 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 1
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 2
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 3
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 4
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 5
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 6
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 7
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 8
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 9
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 10
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 11
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 12
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 13
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 14
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 15
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 16
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 17
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 18
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 19
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 20
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 21
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 22
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 23
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 24
Vila de vacanta de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 7 cam. square_foot 235 mp bathtub 7 băi calendar_today 1998 home 235 mp constr. terrain 327 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara Mervani, va invita sa vizionati o vila de vacanta, situata in frumoasa statiune montana Busteni, in zona Zamora.
Imobilul are regim de inaltime P+E+M, are fundatie din beton si este construit din lemn. Tamplaria este din PVC cu geam termopan. Acoperisul de tip sarpanta, este imbracat cu tabla metalica.
Incalziea vilei se realizeaza cu centrala termica pe gaz, dar si cu semineu pe lemne.
La interior, vila este amenajata in stil montan, cu barne din lemn si mobilier traditional. Camerele sunt spatioase si luminoase si ofera o priveliste deosebita a muntelui, din balcon putandu-se admira crucea de pe Caraiman.
Curtea este frumos amenajata, cu spatii verzi si alei pietonale. In curte sunt amenajate un foisor si un gratar zidit.
Compartimentare:
Parter: - hol
- camera de zi
- grup sanitar
- bucatarie
- camera centralei
- terasa
Etaj : - 4 dormitoare cu bai proprii
- hol
- camera de joaca pentru copii
- grup sanitar
- 2 balcoane
Mansarda:- dormitor
- baie
- hol
- camera depozitare

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1221261
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 235 mp
Suprafață construită 235 mp
Suprafață teren 327 mp
Camere 7
Băi 7
An construcție 1998
Preț/mp 1.043 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Zamora, Busteni, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 245.000 €
79.999 € 460.000 €
Medie zonă:285.288 €