VDI.ro

Vila de vanzare in Sinaia

Sinaia, Cumpatu

249.000 EUR

Vila de vanzare in Sinaia

location_on Sinaia, Cumpatu, Prahova

249.000 EUR
1.164 EUR/mp
ID: VDI556.1221378 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Vila de vanzare in Sinaia - foto 1
Vila de vanzare in Sinaia - foto 2
Vila de vanzare in Sinaia - foto 3
Vila de vanzare in Sinaia - foto 4
Vila de vanzare in Sinaia - foto 5
Vila de vanzare in Sinaia - foto 6
Vila de vanzare in Sinaia - foto 7
Vila de vanzare in Sinaia - foto 8
Vila de vanzare in Sinaia - foto 9
Vila de vanzare in Sinaia - foto 10
Vila de vanzare in Sinaia - foto 11
Vila de vanzare in Sinaia - foto 12
Vila de vanzare in Sinaia - foto 13
Vila de vanzare in Sinaia - foto 14
Vila de vanzare in Sinaia - foto 15
Vila de vanzare in Sinaia - foto 16
Vila de vanzare in Sinaia - foto 17
Vila de vanzare in Sinaia - foto 18
Vila de vanzare in Sinaia - foto 19
Vila de vanzare in Sinaia - foto 20
Vila de vanzare in Sinaia - foto 21
Vila de vanzare in Sinaia - foto 22
Vila de vanzare in Sinaia - foto 23
Vila de vanzare in Sinaia - foto 24
Vila de vanzare in Sinaia - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 9 cam. square_foot 214 mp bathtub 2 băi calendar_today 2007 home 253 mp constr. terrain 340 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara Mervani va prezinta o vila ce este construita in anul 2007, situata in Sinaia, in zona Cumpatu, avand o suprafata construita de 214.19 mp si o suprafata utila de 253.23 mp. Suprafata terenului este de 340 mp. Imobilul are regim de inaltime P+1, este construit din BCA si are planseu din beton armat. Invelitoarea este din tabla tip Lindab. Compartimentare: La demisol dispune de o garsoniera, compusa din camerea, baie, hol si o camera tehnica. Parter: -bucatarie - camera de zi - baie - hol - debara - debara - terasa inchisa cu termopane, incalzita cu radiatoare electrice. Terasa ofera o priveliste de vis. Mansarda: - 4 dormitoare - baie - hol - 2 balcoane Dispune de curent electric, centrala proprie, aeroterme si bazin de rezerva, pentru apa .Se vinde mobilata si utilata. Se preteaza pentru rezidential. Atat terasa cat si balconul au vedere catre munte, oferind o priveliste deosebita.

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1221378
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 214 mp
Suprafață construită 253 mp
Suprafață teren 340 mp
Camere 9
Băi 2
An construcție 2007
Preț/mp 1.164 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Cumpatu, Sinaia, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 249.000 €
95.000 € 799.000 €
Medie zonă:345.545 €